top of page

Par mums

vlnka3.png

Ar misijas apziņu par fizioterapiju.

„RehaThink” idejas autore ir sertificēta fizioterapeite Anna Kasalova. „RehaThink” ir radies, iedvesmojoties no manām studijām Kārļa Universitātē, Prāgā, kā arī no prakses dažādās klīnikās un slimnīcās.  Šīs studijas deva ne tikai apjomīgu daudzumu klīnisko zināšanu un praktisko iemaņu, bet mainīja skatījumu uz fizioterapiju. Studiju un prakses laikā man bija iespēja iepazīties ar lieliskiem un pieredzes bagātiem pasniedzējiem, kurus uzaicināt uz Latviju, lai apmācītu Latvijas fizioterapeitus.

Mans virzītājspēks ir zinātkāre. Zinātkāre saprast vairāk un darīt labāk. 

 

 Tupināt pilnveidot mūsu kursus, pieaicinot augsti novērtētus pasniedzējus un nodrošinot kvalitatīvus tālākizglītības apmācības fizioterapeitiem Latvijā!

lukas-a-anna_edited.png

Lukáš Kasala

Anna Kasalová

celostni.png

Viss darbojas kopā!​

Profesors Karls Levits ir teicis: "Tas, kurš ārstē tikai sāpju vietu, ir "pazudis". Ir svarīgi saprast muskuļu savstarpējās attiecības no kinezioloģijas, biomehānikas un neurofizioloģijas skatupunkta. 

klientsky.png

Atvērtība​

Mums ir svarīgi, lai apmācībās valda draudzīga un pozitīva gaisotne. Tādēļ veidojam mazas apmācību grupas, lai pietiek laika jautājumiem, praktisko tehniku  "noslīpēšanai" kopā ar pasniedzēju un diskusijām.

Investīcija

savā izglītībā un rokās

​Ja vēlies būt pieprasīts un zinošs speciālists, ir jāiegulda savā izglītībā. Fizioterapeitiem ir tā laime vienmēr atklāj kaut ko jaunu par fizioterapiju. 

Liels priekšrocība kursos ir tā, ka fizioterapeitam nav nepieciešams specifiks aprīkojums vai inventārs. Pietiek ar zināšanām un savām rokām :)

Vairāk par mums

7G7A7982.jpg

Anna Kasalová

Izglītība: Faculty of Physical Education and Sport, Charles University in Prague. Iegūtais grāds: profesionālais maģistra grāds fizioterapijā. Vidusskolas laikā mani vairāk saistīja humanitārās zinātnes kā vēsture, literatūra un politika. Tomēr vienmēr mani ir interesējusi kustība, veselība. Medicīnas un fizioterapijas virzienā sāku skatīties pēdējās vidusskolas klasēs. Sākotnēji gribēju studēt medicīnu, bet sapratu, ka ar pacientiem vēlos strādāt fiziski, esot ar kopā ilgāku laiku kā dots ārstiem. Tas, ko savā darbā novērtēju visvairāk ir jēgas sajūta, kad redzu reālu padarītu darbu vai sasniegtu mērķi kopā ar pacientu. Fizioterapija ir ļoti dažāda un krāsaina, katrs pacients ir atšķirīgs, pat vienai diagnozei var būt dažādi scenāriji. Man fizioterapija ir pati skaistākā profesija - mūsu rokās ir iespēja mainīt vai vismaz uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti.

Lukáš Kasala​

Izglītība:  2nd Faculty of Medicine, Charles University in Prague.

Iegūtais grāds: Iegūtais grāds: profesionālais maģistra grāds fizioterapijā "Applied physiotherapy".

Īsumā - fizioterapeits dvēselē un sirdī. Ar misijas apziņu PAR fizioterapiju un milzīgu cieņu PRET fizioterapiju.

Pasniedzējs manuālās terapijas kursos, "Globālā Trigerpunktu terapija", "Viscerālā manuālā terapija". Strādā klīnikā un privātpraksē, strādā ar profesionāliem atlētiem.

_12-IMG_1966.jpg

Sadarbības partneri

rejamil.jpg
Logo-1.png
DNS_ANRGB.jpg

Turpināt mūsu mājaslapā 

Kursi

Profesionālie tālākizglītības kursi  Latvijā. Apskati kursus!

Vebināri

Vēlies papildināt zināšanas par dažādām fizioterapijas tēmām? Apskati vebināru tēmas!

E-apmācība

Šeit vari noskatīties vebināra ierakstus, kā arī iegūt piekļuvi videotēkai ar vērtīgiem mācību materiāliem.

Veikals

Papildini savu grāmatu plauktu ar kvalitatīvu un noderīgu literatūru!

bottom of page