top of page

Veikals

vlnka3.png

Myofascial pain and dysfunction the trigger point manual 3rd editios — Joseph M. Donnelly et al.

Šī grāmata ir Travell, Simons & Simons ikoniskās grāmatas papildināts izdevums, kurš atspoguļo jaunākos pētījumus un labākās terapeitiskās tehnikas, kas ir saistītas ar miofasciālajām sāpēm un trigerpunktiem. Grāmatas autors Džozefs M. Donelijs apraksta  labu fizioterapijas praksi( gan novērtēšanā, gan terapijā), balstoties uz integrētu un pierādījumiem balstītu pieeju.  Grāmatā ir daudz vizuālās uzskates materiāli, kuri papildina un izskaidro teoriju, gan arī praktiskām tehnikām un vingrojumiem.

travel.jpg

Papildināta versija! Šajā apjomīgajā grāmatā ir apkopotie jaunākie pētījumi, nodrošinot uz pārliecinošiem pierādījumiem balstītas ārstēšanas metodes.
Grāmatā ir detalizēti aprakstītas savstarpējās muskuļu attiecības no kinezioloģijas, biomehānikas, neurofiziologijas aspekta. 

Īpaša uzmanība tiek veltīta muskuloskeletālās sistēmas diferenciāldiagnostikai. 
Grāmatā ir iekļautas ārstēšanas metodes, kā arī ieteikumi vingrojumiem pie dažādām muskuloskeletālās sistēmas problēmām.

Izdošanas gads: 2018

Lappušu skaits: 968 

Iesiešana: cietos vākos

Cena:
160 EUR

Piegādes noteikumi:​

  • Bez maksas –  preci var izņemt “RehaThink”  telpās,  Barona Biznesa centrs, Krišjāņa Barona iela 40, Jelgava, LV-3001.

  • Kurjers  – piegāde līdz durvīm.Grāmatas cena ir 170.00 Eur, iekļaujot grāmatas piedādi līdz Jūsu norādītajai adresei.

  • Pakomāts OMNIVA. Grāmatas cena ir 165.00 EUR, iekļaujot grāmatas piegādi uz Jūsu norādīto OMNIVA pakomātu.

bottom of page