top of page

Veikals

vlnka3.png
310IITfebDL._BO1,204,203,200_.jpg

Clinical Rehabilitation – Pavel Kolar et al.

Visaptveroša mācību grāmata ārstiem un fizioterapeitiem.Grāmatu sastāda divas sadaļas – pirmā sadaļa apraksta vispārējo rehabilitāciju, bet otra ir veltīta specializētām rehabilitācijas jomām, konkrēti, rehabilitācija neuroloģija, ortopēdijā un traumatoloģijā, iekšķīgajā medicīnā, pediatrijā, ginekoloģijā un dzemdniecībā, kā arī onkoloģijā.

Vispārējās rehabilitācijas sadaļā ir iekļauta diagnostika un terapeitiskās pieejas. Diagnostikas sadaļā ir ietverta neiroloģisko pacienta izmeklēšana un neuroloģiskā simptomātika, muskuļu un skeletālās sistēmas novērtēšana, motorās un sensorās sistēmas novērtēšana, locītavu kinezioloģiskā izvērtēšana, viscerosomātiskās un somatoviscerālās saistības, radioloģiskā un cita veida diagnostika. Atsevišķa nodaļa ir veltīta bērna neuromuskulārajai attīstībai un tās novērtēšanai. Savukārt terapeitiskās pieejas ietver dažādus fizioterapijas konceptus, fizikālo terapiju, balneoloģiju, ergoterapiju.

Specializēto sadaļu sastāda informācija par rehabilitāciju un fizioterapijas metodēm neuroloģijā (neiromuskulāru, muskuļu, perifēro u.c.  neuroloģisko slimību gadījumā); ortopēdijā un traumatoloģijā; iekšķīgo slimību (kardioloģijā, elpošanas sistēmu, reimatiskās saslimšanas) gadījumā; onkoloģijā; ginekoloģijā un dzemdniecībā, kā arī citas nodaļas.

Grāmatas unikālais pienesums ir terapeitisko pieeju apraksts un pielietojums dažādu saslimšanu gadījumā.

Paraugs no grāmatas:

Izdošanas gads: 2014

Lappušu skaits: 770

Iesiešana: cietos vākos

Cena:
110 EUR

Piegādes noteikumi:​

  • Bez maksas –  preci var izņemt “RehaThink”  telpās,  Barona Biznesa centrs, Krišjāņa Barona iela 40, Jelgava, LV-3001.

  • Kurjers  – piegāde līdz durvīm.Grāmatas cena ir 120.00 Eur, iekļaujot grāmatas piedādi līdz Jūsu norādītajai adresei.

  • Pakomāts OMNIVA. Grāmatas cena ir 115.00 EUR, iekļaujot grāmatas piegādi uz Jūsu norādīto OMNIVA pakomātu.

bottom of page