Labdien!

Mums esam Anna Kasalova un Lukáš Kasala. Esam „RehaThink” izveidotāji un idejas autori.  „RehaThink” galvenā ideja ir nest kompleksas un praksē pārbaudītas zināšanas un prasmes fizioterapijā, attīstīt un celt fizioterapijas kvalitāti Latvijā!

„RehaThink” ir radies, iedvesmojoties no mūsu studijām Kārļa Universitātē Prāgā un  čehu rehabilitācijas skolas. Es, Anna, pārcēlos  uz dzīvi Čehijas galvaspilsētā, Prāgā. Strādājot par fizioterapeiti Latvijā un pēc tam Prāgā, sapratu, ka ar esošajām zināšanām nepietiek. Šī iemesla dēļ, nolēmu turpināt studēt fizioterapiju maģistratūrā Kārļa Universitātē. Šīs studijas deva ne tikai apjomīgu daudzumu klīnisko zināšanu un praktisko iemaņu, bet mainīja manu skatījumu uz fizioterapiju.  Tas, kas studijās vienlaikus fascinēja, no otras puses radīja izaicinājumu, bija prasība spēt savienot zināšanas no dažādām medicīnas un fizioterapijas pamatdisciplīnām t.i., anatomijas, fizioloģijas, neuroloģijas, biomehānikas, kinezioloģijas. Iemācīties redzēt cilvēku kopsakarībās, ņemot vērā gan somatiskos, gan psiholoģiskos faktorus. Praktiski, tas nozīmēja, piemēram, saprast muskuļu un locītavu savstarpējās attiecības, miofasciālās ķēdes un blokādes, diferenciāldiagnostikas pamatus, viscero-vertebrālās sakarības.  Šīs zināšanas man pietrūka Latvijā.

Un dzima doma par „RehaThink”. Ar Lukašu uzrunājām savus universitātes pasniedzējus, vai viņi vēlētos, šo savu pieeju fizioterapijai parādīt Latvijā un vadīt kursus šeit. Atbilde bija pozitīva un 2019.gada nogalē notika pirmie kursi fizioterapietiem.  Turpinām pilnveidot RehaThink kursus un augt kā uzņēmums!

Uz tikšanos kursos!

Anna& Lukáš

Mūsu vērtības

ZINĀŠANAS

INDIVIDUĀLA PIEEJA

VESELUMS

GODĪGUMS