Labdien!

Mani sauc Anna Kasalova. Kopā ar kolēģi Lukašu esam„RehaThink” izveidotāji un idejas autori.

  „RehaThink” galvenā ideja ir nest kompleksas un praksē un zinātnē pārbaudītas zināšanas un prasmes fizioterapijā, attīstīt un celt fizioterapijas kvalitāti Latvijā!

„RehaThink” ir radies, iedvesmojoties no  manām studijām Kārļa Universitātē, Prāgā un  Čehu Rehabilitācijas skolas. Es, Anna, pārcēlos  uz dzīvi Čehijas galvaspilsētā, Prāgā. Strādājot par fizioterapeiti Latvijā un pēc tam Prāgā, sapratu, ka ar esošajām zināšanām nepietiek. Šī iemesla dēļ, nolēmu turpināt studēt fizioterapiju maģistratūrā Kārļa Universitātē. Šīs studijas deva ne tikai apjomīgu daudzumu klīnisko zināšanu un praktisko iemaņu, bet mainīja manu skatījumu uz fizioterapiju.  Studijās liels uzsvars tika likts uz spēju savienot zināšanas no dažādām medicīnas un fizioterapijas pamatdisciplīnām t.i., anatomijas, fizioloģijas, neuroloģijas, biomehānikas, kinezioloģijas. Iemācīties redzēt cilvēku kopsakarībās, ņemot vērā gan somatiskos, gan psiholoģiskos faktorus. Praktiski, tas nozīmēja, piemēram, saprast muskuļu un locītavu savstarpējās attiecības, miofasciālās ķēdes un blokādes, diferenciāldiagnostiku, viscero-vertebrālās sakarības.

Un dzima doma par „RehaThink”.  Tupināt pilnveidot mūsu kursus, pieaicinot augsti novērtētus pasniedzējus un nodrošinot kvalitatīvus tālākizglītības apmācības fizioterapeitiem Latvijā un Igaunijā!

Uz tikšanos kursos!

Anna& Lukáš

Mūsu vērtības

ZINĀŠANAS

INDIVIDUĀLA PIEEJA

KOMPLEKSA PIEEJA

GODĪGUMS